Communication

Leren argumenteren

Leren argumenteren

Course number:

Leer een standpunt te onderbouwen met goede argumenten.

Read more
ChatGPT voor beginners

ChatGPT voor beginners

Course number:
23-2164
  • 5 lesson(s) of 1 hrs Show details
    • 1: Thursday 6 Jun 2024 - 19:30 – ONLINE - ZOOM videocall
    • 2: Thursday 13 Jun 2024 - 19:30 – ONLINE - ZOOM videocall
    • 3: Thursday 20 Jun 2024 - 19:30 – ONLINE - ZOOM videocall
    • 4: Thursday 27 Jun 2024 - 19:30 – ONLINE - ZOOM videocall
    • 5: Thursday 4 Jul 2024 - 19:30 – ONLINE - ZOOM videocall
  • €55.00
  • Cas van Vliet
  • ONLINE - ZOOM videocall Show address info
Zomercursus Psychologie voor Beginners
  • 3 lesson(s) of 2 hrs, multiple sessions per week Show details
    • 1: Monday 15 Jul 2024 - 19:30 – ONLINE - ZOOM videocall
    • 2: Tuesday 16 Jul 2024 - 19:30 – ONLINE - ZOOM videocall
    • 3: Thursday 18 Jul 2024 - 19:30 – ONLINE - ZOOM videocall
  • €80.00
  • Carol Greenshields
  • ONLINE - ZOOM videocall Show address info
Zomercursus Introductie Nederlandse Gebarentaal
  • 3 lesson(s) of 3 hrs, multiple sessions per week Show details
    • 1: Wednesday 17 Jul 2024 - 14:00 – Centrale Bibliotheek – Dok B - 4e etage
    • 2: Thursday 18 Jul 2024 - 14:00 – Centrale Bibliotheek – Dok B - 4e etage
    • 3: Friday 19 Jul 2024 - 14:00 – Centrale Bibliotheek – Dok B - 4e etage
  • €135.00
  • Jacqueline Damen
  • Books used: 1 Show book info
    • Lesmateriaal via docent

      Het lesmateriaal is verkrijgbaar bij de docent. Voor info zie tekst op cursuspagina.

  • Centrale Bibliotheek Show address info
Spreken in het openbaar (beginnersniveau)

Speaking in public (beginners level)

Course number:
23-2171

Leer met overtuiging een verhaal te houden

Read more
  • 5 lesson(s) of 2 hrs Show details
    • 1: Monday 6 Nov 2023 - 19:00 – Zandvliet Lyceum – 3.03
    • 2: Monday 13 Nov 2023 - 19:00 – Zandvliet Lyceum – 3.03
    • 3: Monday 20 Nov 2023 - 19:00 – Zandvliet Lyceum – 3.03
    • 4: Monday 27 Nov 2023 - 19:00 – Zandvliet Lyceum – 3.03
    • 5: Monday 4 Dec 2023 - 19:00 – Zandvliet Lyceum – 3.03
  • €150.00
  • Judith Kakebeke
  • Zandvliet Lyceum Show address info
NLP intro
  • 7 lesson(s) of 2,5 hrs Show details
    • 1: Wednesday 17 Jan 2024 - 19:30 – Zandvliet Lyceum – 4.07
    • 2: Wednesday 24 Jan 2024 - 19:30 – Zandvliet Lyceum – 4.07
    • 3: Wednesday 31 Jan 2024 - 19:30 – Zandvliet Lyceum – 4.07
    • 4: Wednesday 7 Feb 2024 - 19:30 – Zandvliet Lyceum – 4.07
    • 5: Wednesday 14 Feb 2024 - 19:30 – Zandvliet Lyceum – 4.07
    • will lapse: Wednesday 21 Feb 2024
    • 6: Wednesday 28 Feb 2024 - 19:30 – Zandvliet Lyceum – 4.07
    • 7: Wednesday 6 Mar 2024 - 19:30 – Zandvliet Lyceum – 4.07
  • €260.00
  • drs. Wendy Gijben
  • Zandvliet Lyceum Show address info
Systemisch werk en opstellingen

Systemisch werk en opstellingen

Course number:
23-2246
  • 5 lesson(s) of 2 hrs Show details
    • 1: Thursday 18 Jan 2024 - 19:00 – Zandvliet Lyceum – 3.12
    • 2: Thursday 25 Jan 2024 - 19:00 – Zandvliet Lyceum – 3.12
    • 3: Thursday 1 Feb 2024 - 19:00 – Zandvliet Lyceum – 3.12
    • 4: Thursday 15 Feb 2024 - 19:00 – Zandvliet Lyceum – 3.12
    • 5: Thursday 29 Feb 2024 - 19:00 – Zandvliet Lyceum – 3.12
  • €150.00
  • Thijs Copini
  • Zandvliet Lyceum Show address info
Je gedachten de baas en leven in het nu
  • 4 lesson(s) of 1,5 hrs Show details
    • 1: Thursday 18 Jan 2024 - 19:30 – Zandvliet Lyceum – 3.07
    • 2: Thursday 25 Jan 2024 - 19:30 – Zandvliet Lyceum – 3.07
    • 3: Thursday 1 Feb 2024 - 19:30 – Zandvliet Lyceum – 3.07
    • 4: Thursday 8 Feb 2024 - 19:30 – Zandvliet Lyceum – 3.07
  • €90.00
  • Bastiaan Verberne
  • Zandvliet Lyceum Show address info
Spreken in het openbaar (verdiepingscursus)
  • 5 lesson(s) of 1,5 hrs Show details
    • 1: Monday 18 Mar 2024 - 19:00 – Zandvliet Lyceum – 3.03
    • 2: Monday 25 Mar 2024 - 19:00 – Zandvliet Lyceum – 3.03
    • will lapse: Monday 1 Apr 2024
    • 3: Monday 15 Apr 2024 - 19:00 – Zandvliet Lyceum – 3.03
    • 4: Monday 22 Apr 2024 - 18:00 – Zandvliet Lyceum – 3.03
    • 5: Monday 22 Apr 2024 - 19:30 – Zandvliet Lyceum – 3.03
  • €150.00
  • Judith Kakebeke
  • Zandvliet Lyceum Show address info