Course number:
26-1435

Zomercursus Introductie Nederlandse Gebarentaal

Zomercursus Introductie Nederlandse Gebarentaal

Ben jij nieuwsgierig naar de Nederlandse Gebarentaal? Doe dan mee met deze korte intensieve introductiecursus en leer de basis en achtergrond van de gebarentaal.

Door het actief oefenen met elkaar gedurende deze 3 dagen maak je kennis met praktische gebaren zoals Begroeten en Kennismaken. Maar ook leer je over jouw Naamgebaar en begin je met het Vingerspellen. Naast deze interessante onderwerpen komt ook de cultuur aan bod en duiken we kort in de geschiedenis van deze taal.

Doel is om tijdens de laatste dag korte gesprekken met elkaar te voeren. We sluiten op een speelse manier af met muziek en een wedstrijdje.

Het lesmateriaal wordt door de docent verzorgd, hiervoor dien je in de eerste les € 15 contant aan de docent te betalen.

Lijkt het je interessant om hier aan deel te nemen? Meld je snel aan!

  • 3 sessions of 3 hrs, multiple sessions per week Show details
    • 1: Tuesday 21 Jul 2026 - 13:00 – Zandvliet Lyceum – 3.09
    • 2: Wednesday 22 Jul 2026 - 13:00 – Zandvliet Lyceum – 3.09
    • 3: Thursday 23 Jul 2026 - 13:00 – Zandvliet Lyceum – 3.09
  • €135.00 plus €15.00 material costs, payable at the first session.
  • Jacqueline Damen
  • Books used: 1 Show book info
    • Lesmateriaal via docent

      Het lesmateriaal is verkrijgbaar bij de docent. Voor info zie tekst op cursuspagina.

  • Zandvliet Lyceum Show address info
    • Zandvliet Lyceum

      Bezuidenhoutseweg 40
      2594 AW DEN HAAG
      Nederland

      Entree via de zij-ingang; deze bevindt zich aan de linkerkant van het gebouw. Parkeren in de buurt is ’s avonds gratis. Betaald parkeren op maandag t/m vrijdag 09.00-14.00u, maximum aanmeldduur 120 minuten. Parkeren achter het schoolgebouw is NIET toegestaan.